guzmet
markmet
guzmet starogard


Wyroby:

guzmet


guzmet

 

guzmet 

POJEMNIKI NA ODPADY PA-1100, SM-1100, P-1100

PA-1100 to pojemnik na odpady stałe o pojemności 1100 l. Wykonany zgodnie z normą PN-EN 840-3, DIN 30700. Wykonany z blachy stalowej, ocynkowany. Istnieje możliwość zamówienia pojemników malowanych w dowolnym kolorze wybranym przez klienta. Klapa półokrągła, pojemnik wyposażony w cztery koła jezdne z hamulcem lub bez. Wytłoczenie logo odbiorcy po dwóch stronach pojemnika gratis!

SM-1100 to pojemnik na odpady stałe pojemności 1100 l. Wykonany z blachy stalowej, ocynkowany. Istnieje możliwość zamówienia pojemników malowanych w dowolnym kolorze wybranym przez klienta. Pojemnik doskonale pasuje do starszych i nowych urządzeń. Klapa półokrągła trójdzielna, zastosowanie sprawdzonego rozwiązania klapy trójdzielnej umożliwia jego łatwą eksploatację podczas wsypywania do pojemnika odpadów np. przez dzieci i osoby starsze. Wytłoczenie logo odbiorcy na płaszczu pojemnika gratis!

Pojemnik SM-1100 jest również dostępny z płaską pokrywą trójdzielną. Wykonany z blachy stalowej, lakierowany (w dowolnych kolorach) lub ocynkowany ogniowo.

Pojemnik na odpady stałe P-1100 wykonany jest z blachy stalowej, lakierowany (w dowolnych kolorach) lub ocynkowany ogniowo. Wyposażony w cztery koła jezdne. Dostępny jest również w wersji do selektywnej rozbiórki.